Adem Büyük, Yeni Malatyaspor’un futbol sorumlusu oldu

Tecrübeli golcü hem oyuncu hem de futbol sorumlusu olarak görev alacak

SPOR TOTO SUPER LIG’DE SON SIRADA YER ALAN OZNUR KABLO YENI MALATYASPOR’DA TEKNIK DIREKTOR MARIUS SUMUDICA ILE KARSILIKLI ANLASILARAK YOLLARINI AYIRMASININ ARDINDAN SARI-SIYAHLI KULUPTE FORVET OYUNCUSU ADEM BUYUK (FOTOGRAFTA), TEKNIK SORUMLU OLARAK GOREVI USTLENDI. FOTO: MALATYA-DHA

 

Spor Toto Süper Lig’de son sırada yer alan Öznur Kablo Yeni Malatyaspor’da teknik direktör Marius Sumudica ile karşılıklı anlaşılarak yollarını ayırmasının ardından sarı-siyahlı kulüpte forvet oyuncusu Adem Büyük, futbol sorumlusu olarak göreve getirildi.

Yeni Malatyaspor’da alınan kötü sonuçlar sonrası, teknik direktör Marius Sumudica ie yollar ayrılmıştı. Rumen teknik adam ile yolların ayrılmasının ardından takım kaptanı Adem Büyük, futbol sorumlusu görevini üstlendi. Tecrübeli golcü, sarı-siyahlı kulüpte hem futbolcu hem de futbol sorumlusu olarak görev yapacak.

Yeni Malatyaspor’dan konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Yönetim Kurulumuz ile profesyonel futbolcumuz Adem Büyük arasında yapılan görüşmeler sonucunda Adem Büyük’ün Kulübümüzün Futbol Sorumlusu olarak görevlendirilmesine karar verilmiştir. Bilgi kaynağı Adem Büyük hem futbolcu, hem Futbol Sorumlusu olarak takımımızda görev yapacaktır” ifadeleri kullanıldı.

Taha AYHAN / MALATYA,(DHA)