Bafetimbi Gomis, İstanbul’a geliyor. Havalimanından Canlı Yayındayız!

Galatasaray’ın transferde anlaşmaya vardığı eski futbolcusu Fransız golcü Bafetimbi Gomis’in İstanbul’a geliş zamanı belli oldu. Saat 16.50’de havalimanından canlı yayındayız.

Sarı kırmızılılar bir süredir görüşmelerini sürdürdüğü eski futbolcusu 36 yaşındaki Gomis ile 1 yılı opsiyonlu 1,5 yıllık anlaşmaya varmıştı. Tecrübeli futbolcu 1,5 yıllık sözleşmenin tamamlanması halinde Galatasaray’dan 2 milyon 250 bin Euro alacak.

Saat 17.00’de İstanbul’a gelecek

Aslan’ın imzaya beklediği Fransız yıldızın İstanbul’a geliş tarihi de belli oldu. Sarı kırmızıların Barcelona’dan kiraladığı kaleci Pena’dan sonraki ikinci transferi olacak olan Bafetimbi bu akşam saat 17.00’de İstanbul’a gelecek.

Özel uçakla Atatürk Havalimanı’na inecek olan 36 yaşındaki futbolcu sağlık kontrolünden geçirildikten sonra kendisini sarı kırmızılı renklere bağlayan sözleşmeye imza atacak.

Gomis sosyal medyadan duyurdu

Bafetimbi Gomis de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla İstanbul’a geldiğini duyurarak, “Benim için değerli olan insanların yanında olmak ve bir aslan olarak görevimi yapmak için İstanbul’a geliyorum.” ifadelerini kullandı.