Beşiktaş’ta Vida ayrılıyor mu? Emre Kocadağ açıkladı…

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ önemli açıklamalarda bulundu. Transfer konularına değinen Kocadağ, oynanacak olan Süper Kupa maçıyla ilgili olarak da konuştu. Başarılı yönetici şu ifadeleri kullandı; “İlginç bir anı olacak bizim için. 2 sene önce planlanan bir maç aslında Doha’da. Pandemi dolayısıyla ertelendi. Heyecanlıyız. Buraya iki kupanın da şampiyonu olarak geldik. Bugün de üçüncü kupayı alabiliriz. İnşallah bize nasip olur. Yeni yıla kupayla girmek bizim için önemli. Doha’da büyüleyici bir atmosfer var. İyi ağırlanıyor olmak bizim için keyif verici…”

“Vida’ya teklif yok”

Kocadağ, Sözleşmesi bitecek isimlerden Domagoj Vida’ya teklif olup olmadığı sorusunu, “Resmi bir teklif gelmedi. Vida’nın, Beşiktaş’a çok fayda sağladığı zamanlar oldu. Sezon sonunda mali şartlarımıza uyarsa devam edebiliriz. Oturup konuşacağız. Bazı oyuncularla yollarımızı ayıracağız ama gelecek konusunda genç bir takım oluşturma hedefindeyiz” şeklinde yanıtladı.

“Bir fırsat transferi olursa yaparız”

Kocadağ, arası transfer yapılacak mı sorusuna, “Sayısal anlamda takımda eksik kaldığımız bir bölge yok. Teknik ekibimizden de transferle ilgili bir talep gelmedi. Şu anda takviyeye ihtiyaç yok ama transfer dönemi her zaman sürprizlerle geçiyor. Bir fırsat transferi olursa yaparız” yanıtını verdi.

Siyah-beyazlı takımın Süper Lig’deki durumunu değerlendiren Kocadağ, “Beşiktaş, ilk yarıda açılan puan farkını kapatabilecek kadro kalitesine sahip. Bunun için mücadele edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: TRT Spor