Çok sıcak! İşte Galatasaray’ın Berkan için yaptığı teklif

Galatasaray yönetiminin yaklaşık bir haftadır temaslarını sürdürdüğü Berkan Kutlu için Alanyaspor’a resmi teklifini yaptı İşte detaylar…

Okan ORUÇ – Sportcell Özel Haber

Galatasaray, transferde gaza bastı. PSV Eindhoven karşılaşması öncesi birçok transferi bitirmeyi hedefleyen sarı-kırmızılılar radarındaki isimlerden Berkan Kutlu için son aşamaya geldi. Yaklaşık bir haftadır Berkan için temaslarını sürdüren Galatasaray yönetimi, Alanyasporlu yetkililerle resmi görüşmelere başlayıp, başkanlar düzeyinde Cimbom, 23 yaşındaki oyuncu için 1.6 milyon Euro’luk resmi teklif yaptı. Galatasaray Başkanı Burak Elmas, bizzat Hasan Çavuşoğlu’na bu teklifi sundu.

Galatasaray'ın yeni umudu Eren Aydın: İdolüm Falcao abi

Alanya Eren Aydın’ı istiyor


Alanyaspor tarafı Galatasaray’dan gelen bu teklife “2 milyon Euro artı Eren Aydın’ın bonservisi” cevabını verdi. Sarı-kırmızılılar ise Eren Aydın’ın bonservisinin verilmesinin mümkün olmadığını belirtip takas olmadan bu işi bitirmek istediklerini yeniledi. Transferin 2 milyon Euro civarında tamamlanması bekleniyor. Ayrıca Fatih Terim, şu an için potansiyelli gençlerin takasta kullanılmasını istemediği yönetime bildirdi.