Vitor Pereira: Steven Caulker sistemime uymuyordu

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, UEFA Avrupa Ligi’nde yarın oynanacak Olympiakos maçı öncesi basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Steven Caulker ile ilgili bir soruya da Portekizli teknik adam, “Steven Caulker iyi bir oyuncu, iyi bir karakter. Ancak benim sistemime uymuyordu.” yanıtını verdi.

Vitor Pereira: Steven Caulker sistemime uymuyordu

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, UEFA Avrupa Ligi’nde yarın oynanacak Olympiakos maçı öncesi basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Portekizli teknik adamın açıklamaları şu şekilde:

“Hiç şüphe yok ki çok güçlü bir maç olacak yarın. İyi bir takıma, tecrübeli bir takıma karşı oynayacağız. Onlar da bizim gibi büyük bir kulüp. Portekizli bir hocaları var, onunla da zaten arkadaşız. Yarın birbirimize karşı daha iyi olmak için karşılaşacağız.”

“Hedefimiz, yarın kazanmak. Grupta birbirine yakın takımlar var. Bu grupta herhangi bir takımın, diğerlerinden çok üstün olduğunu düşünmüyorum. Lider olmak için yarışan 4 tane takım var.”

“Sakat isimler yarınki maç için hazır olsalar bile bu tarz bir maçta döndürmek yerine adım adım dönmelerini sağlamak daha doğru olur diye düşünüyorum. Yarın her halükarda 11 futbolcumuz sahada olacak.”

(Fanatik)