Yusuf Yazıcı’nın temsilcisi: Önce Lille sonra Trabzon onaylamalı

Galatasaray’ın transfer tahtasına yazdığı Yusuf Yazıcı için temsilcisi Sportcell’e konuştu. Adem Cebeci, “Yusuf’un Galatasaray gelmesi için Trabzonspor’un onay vermesi gerekiyor. Yusuf ile ilgilenen Avrupa’da da birçok klüp var. Hepsini en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz ki olası gidebileceği kulübe başta Lille Kulübü onay vermesi gerekir” dedi.

Galatasaray’da transfer dönemi yaklaşırken, gündeme gelen isimlerden biri de Fransa’da top koşturan milli futbolcu Yusuf Yazıcı oldu. Yusuf’un transfer durumuyla ilgili temsilcisi Adem Cebeci şu ifadeleri kullandı:

İki kulüp de onaylamalı

“Yusuf Yazıcı, Trabzonspor’un ve Türk futbolunun son yıllarda yetiştirdiği en büyük yeteneklerden biri. Yusuf’un birçok önemli kulüple anılması normal. Galatasaray da çok büyük bir camia. Takımın başında da Türkiye’nin en büyük değerlerinden Fatih Terim var. Yusuf’un Galatasaray’a gelmesi içinse Trabzonspor’un onay vermesi gerekiyor.”

Avrupa’dan da talipleri var

“Yusuf ile ilgilenen Avrupa’da da birçok kulüp var. Hepsini en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz ki olası gidebileceği kulübe başta Lille Kulübü onay vermesi gerekir. İngiltere İtalya ve İspanya ve Almanya’dan da birçok temas kuran takımlar var. Yusuf’un kariyeri için en doğru karar ne ise onu vereceğiz.”

Sportcell Özel Haber / Okan Oruç