Zorbay Küçük’ten Galatasaraylı oyunculara olay sözler!

Spor Toto Süper Lig’in 17’nci haftasında Galatasaray ile Başakşehir karşı karşıya geldi. Heyecan dolu mücadelede karşılaşmanın hakemi Zorbay Küçük’ün kararları ve maç sonu yaşananlar gündem oldu.

1-1’lik beraberlikle sonuçlanan mücadele sonrası orta hakem Zorbay Küçük ve Galatasaraylı bazı oyuncular arasında gerginlik yaşandığı öğrenildi.  A Spor muhabiri Emre Kaplan ise olayın perde arkasını açıkladı. A Spor muhabiri Emre Kaplan “Maç sonu koridorda Zorbay Küçük Galatasaraylı oyunculara önce “Go lan” dedi. Sonra Kerem Aktürkoğlu’na “yalancı” ifadesini kullandı. Arda Turan tepki gösterince de “Ne yapacaksın? Ayakkabı mı atacaksın bana” dedi.”

Maç sonu neler yaşandı?

Galatasaray ile Başakşehir arasında oynanan Süper Lig’in 17. hafta karşılaşmasına maç sonunda yaşananlar damga vurdu. A Spor’un haberine göre; G.Saray-Başakşehir maçı sonrası soyunma odasında Arda Turan ile Zorbay Küçük arasında bir gerginlik yaşandı.

Mücadelenin hakemi Zorbay Küçük’ün Galatasaraylı oyunculara “Go lan”, Kerem Aktürkoğlu’na ise “Yalancı” dediği ileri sürüldü.

“Arkasında nasıl bir güç varsa bu kadar rahat konuşuyor”

 Necati Ateş konu hakkında “Hem 4. hakemle, hem de Zorbay diyeceğim ona. Hakem demeyeceğim. Geldi Kerem, bana ‘Lan’ kelimesini kullandı dedi, ‘Gidin lan buradan’ demiş. Galatasaraylı futbolcusu bir şey derse sarı gösterirsin, ileri giderse kırmızı dersin. Sen Galatasaray oyuncusuna bunu diyemezsin” şeklinde konuştu.

Ateş “Arkasında nasıl bir güç varsa bu kadar rahat konuşuyor. Sarı kart yarın mı göstereceksin diyoruz, bir gün onu da gösteririz diyor. Oyuncu bir pozisyondan çıkmıştır, koşmuştur, nabzı 220 olmuştur. Ben nasıl böyle dersin dedim, ‘Senin oyuncun yalancı’ dedi.” dedi.

Haber Kaynağı: Ajansspor